Далиан Таијиа Тецхнологи Цо, Лтд
Додај: НО.5 Схансхуи Иуан, високотехнолошка индустријска зона, Далиан Кина
Контакт: Јуди
Тел: + 86-411-39685079
Факс: + 86-411-39685079
Мобилни телефон : + 86-15940908018
Е-пошта: маркет@тмеасуремент.цом